Služby

Naše firma Vám nabízí následující služby:

 

Dobrý den

        jsme česká firma ze sídlem ve Vsetíně a nabízíme vám realizaci vašehonábytku za nízkou cenu. Zpracováváme 3D návrhy v ArCon 9.1 a cenové nabídky zdarma přes internet. Vyrábíme kuchyně, kanceláře, ložnice,postele a přistýlky, skříně, obyváky včetně sedacích souprav, dětské pokoje, dveře interiérové, vchodové s obložkami,schodiště celodřevěné i obklady schodů,  zahradní nábytek, podlahy, vestavěné skříně a zajišťujeme prodej dřeva. Zkrátka veškšerou výrobou dle přání zákazníka. Můžeme i nabídnout dodávku matrací od firem Slumberland, Tropico a Gumotex. Dále výrobu a prodej sedacích souprav a služby čalouníka. Veškerá výroba je zakázková a přímo na míru a podle požadavků klienta. Pouze potřebujeme znát půdorys vaší místnosti kde by měl nábytek stát. Posíláme několik návrhů zdarma.

       Ohledně finanční stránky vybíráme při podpisu objednávky 40% zálohu na výrobu a v případě koupi spotřebičů u nás 100% zálohu.

      Nabízím levnou výrobu, kvalitní montáž a veškeré služby s tím spojené včetně nabídky spotřebičů. Montujeme po celé ČR i SR. Sjednáme si s vámo osobní setkání a přijedeme se vzorky materiálů pro výběr a zaměření. Výroba trvá 6-8 týdnů podle velikosti zakázky. Jakmile je nábytek vyroben přijedou montážníci a za jeden den namontují. Dále také nabízíme výběr spotřebičů od všech zástupců na trhu. Zaručujeme dlouholeté zkušenosti a precizní ruční práci za přijatelné ceny. Na trhu jsme již 11 let a máme své stabilní zákazníky, ale nové možnosti hledáme stále. Kontaktujte nás pro více informací na e- mail: jindra.spur@seznam.cz nebo prostřednictvím tel.č. 728 717 225. Možnost shlédnutí naší výroby na www. vyrobanabytkuvsetinsko@seznam. cz . Zasílám vám fotky naší výroby včetně 3D grafických návrhů.

 

       Přeji vám krásný den

 

         Jindřiška Spurná

       obchodní zástupce